Ресторан

Якщо Ви в м. Ізяслав і необхідно провести банкет, корпоратив чи ділову зустріч, завітайте в  Ресторан «Заслав». Наш банкетный зал доступний для оренди для подій на будь який смак. Для організації будь-якого свята або урочистої події необхідно відповідне приміщення. Особливо ретельно підбирається весільний банкетний зал оренда якого може спочатку навіть приносити деякі труднощі. Кращим вибором буде наш заклад, і для цього є маса причин.

Готельно-ресторанний комплекс «Заслав» готовий запропонувати Вам прекрасне стилістичне оформлення залів, яке обов'язково сподобається всім відвідувачам, а також лояльну цінову політику, що буде не менш приємно що б провести час в Ізяслав. Наша велика територія і вишукані зали з великою місткістю, допоможуть Вам провести розкішний свято!

Для самого відповідального події наші послуги підійдуть найкращим чином. Наш банкетний зал оренда якого порадує Вас прийнятною ціною, ми надамо у всій красі, необхідне обладнання і гарне обслуговування йде в комплекті. Ми гарантуємо Вам розкішне застілля і шикарне свято! У нас настільки приємна атмосфера, що Ви будете відчувати себе максимально комфортно, і кожен гість свята буде відчувати свою значимість.

Замовлення банкетного залу для святкування заходів

Весілля - дуже важлива подія в житті. В організації цього свята оренда залу банкетного є одним з найбільш важливих питань. Затишні зали готельно-ресторанного комплексу «Заслав» будуть ідеальним місцем для проведення:

  • Дня народження;
  • Ювілею;
  • Весільної церемонії;
  • Фуршету;
  • Конференції або корпоративу.

Першокласні майстри кулінарного мистецтва забезпечать Ваше свято вишуканими стравами, офіціанти кожен столик обслужать на вищому рівні, якісна апаратура дозволить провести гучний і веселе свято. Ідеальна атмосфера нашого закладу поєднує переваги відпочинку на свіжому повітрі, домашній затишок  і всі сучасні досягнення ресторанного бізнесу.

Вартість банкетного залу буде залежати від кількості гостей і формату свята. Але ми запевняємо, що сервіс і високоякісне обслуговування буде на найвищому рівні. Наша компанія не один рік на ринку. При цьому ми постійно аналізуємо потреби клієнтів, удосконалюємо свої послуги, щоб допомогти Вам у організації найкращого заходу. Чекаємо Вас! У нас є, чим здивувати!